BEYLER, HANIMEFENDİLER NE OLUYOR SİZE? 06.10.2022

Paylaş

BEYLER, HANIMEFENDİLER NE OLUYOR SİZE? 06.10.2022

Milletin değerleri üzerinden bir eşek pazarlığı bu kadar olur!

Ülkemizin, Türkiye’nin, Türk’lerin o kadar ekonomik, güvenlik, eğitim, sağlık, adli, dış işleri, askeri, ifade hürriyeti sorunları varken…

Daha önce defalarca kanıtları ile söyledik. Her ne kadar muhalefette konuşlandırılmış olsa da, Türkiye’deki iktidar yapısını, oluşumunu, konsorsiyumunu sufyanist, ihvancı, menatçı, liboş küresellerle dizayn eden baş küresellerce,

Kılıçdaroğlu’nun da dizayn edilerek, chp’nin tepe noktasına taşındığını, onunda chp tepe yönetimini, danışmanlarını, başdanışmanlarını, chp gn. mrk. ‘ni çok çeşitli tipte etnikçi, bölücü, küresellerle tahkim ettiğini
sanki sol imiş gibi, sanki hümanist imiş gibi bir konsorsiyum ortaya getirdiğini defalarca yazdık, canlı yayınlarımızda kanıtları ile defalarca söyledik.

Yanlış anlaşılmasın!
Baş küreseller sadece iktidar konsorsiyumunu ve ana muhalefetmiş gibi yapan chp konsorsiyumunu dizayn etmediler.
Böyle dersek hata değil ama eksik söylemiş oluruz.

Tam’ı şudur. Baş küreseller, işlerine gelen daha pek çok siyasi partiyi dizayn ettiler. Dizayn ettiklerinin en irilerini de bir masa etrafında topladılar.

Yalnız, yine baş küresellerce dizayn edilmiş, biri siyasi parti (hdp) ve öbürü kişisel güç (Abdullah Gül) direkt masaya oturtmayıp, hdp’nin vekâletini chp gn. bşk. ‘nın cebine, Abdullah Gül’ün vekaletini masadakilerden
Deva partisi gn. bşk. Ali Babacan’ın cebine koydular.
Böylece 6’lı olan masa, bu vekâletlerle 6+1+1’li oldu.

hdp’nin ve Abdullah Gül’ün masaya neden direkt oturtulmadığını soracak olursanız!
Bu ikisinin masada direkt oturması, fotolarda görülmesi, küresellerce yapılan planın aksamasına sebep olabilirdi.
Çünkü masada oturanların/partilerin üyeleri, sempatizanları, oy verenleri henüz bu ikisini hazmetmeye hazır değiller ve bu ikisinin neden masada olduğunu taraftarlarına anlatmak çok zor olacaktı ve çok zaman alacaktı ve en önemlisi toplum henüz hazır değil.

Ama süreç içinde yapılacak toplum mühendisliği operasyonları ile toplum bunları hazmetmeye alıştırılacak.
Çünkü
6+1+1’li masa aslında yeni Ekmeleddin olacak olan Abdullah Gül’ü yeni CB yapma masası.
Baş küreseller, Türkiye’deki en önemli adamları Abdullah Gül’ü yine CB görmek istiyorlar.
Çünkü bundan sonra Türkiye’den alacaklarını, istediklerini onlara en iyi şartlarda verebilecek olan Abdullah Gül’dür.

Bu bilgilendirmeden sonra Kılıçdaroğlu’nun “türbana kanun” çıkışına bakıldığında bazı şeylerin, hem göründüğü gibi olmadığı hem de yerine oturmaya başladığı daha iyi anlaşılacaktır.
Kılıçdaroğlu’nun “türbana kanun” çıkışı türban diye diye 40 yıldır siyaset yapan sufyanist küresel iktidar konsorsiyumunun dahi cesaret edemediği aşama idi.

Küresel kardeş (güya) ana muhalefetten böyle bir altın gollük pas alınca zaten kurgu olduğu için, zaten hazır olan karşı atak hemen geldi “kanun yetmez, anayasa güvencesi”. Ve üstüne üstüne gitti “medeni kanun “da değişiklik talebi ile dağılmakta olan saflarını tekrar sıkılaştırma fırsatını çok iyi kullandı.
Ki, iki küresel kardeşin bu operasyonlarla elde edilmesini istedikleri faydalardan biride, çözülmekte olan iktidar yapısının saflarının dağılmasını önlemekti.

Ki, Kılıçdaroğlu’nun “türbana kanun” çıkışı aslında, Abdullah Gül’ü CB yapma operasyonlar zincirinin sadece bir halkası.

Ve sadece bir halkalık operasyonun bile halkı ne kadar manipüle ettiği göz önüne alınırsa, operasyonlar zincirinin ne kadar vahim olaylardan kurgulu olduğu çok daha net anlaşılabilir.

Şimdi gelelim sadece, tek başına bu halka operasyon için yorumumuza…

Kılıçdaroğlu açılışı “türban yasası” ile yaptı karşı taraf “anayasa” ile gördü ve “medeni kanun” ile potu arttırdı.
Hamle sırası Kılıçdaroğlu’nda! Bütün millet nefesini tutmuş seyrediyor.

Sanki şu yapılan ameliyatlar Türkiye’de kendi üzerinde değil, bir başka ülkede, bir başka toplum üzerinde yapılıyormuş gibi seyrediyor!

Buda, Türk Milleti’nin toplum mühendisliği operasyonlarına ne kadar açık olduğunu göstermesi itibari ile ayrıca değerlendirmeye mazhar bir konudur.

Milletin değerleri üzerinden bir eşek pazarlığı bu kadar olur!

Sağlıcakla kal Yüce Türk Milleti’m

Ramazan Sevinç 06.10.2022

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir