KOCAELİ HİBE ‘nin YEDEP BAŞARISI

Paylaş
KOCAELİ HİBE ‘nin YEDEP BAŞARISI
Kocaeli Hibe Danışmanlık Firmasının sahibi Tanem Uçar’ın Halk Kürsüsü Derneği ve Kocaeli Satış ve Satış Yöneticileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği için yazdığı projelerin her ikisi de destek almaya hak kazandı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile Kocaeli Kent Konseyi’nin Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik ilk kez yaptığı Yerel Destek Programı (YEDEP) kapsamında Kocaeli Hibe Danışmanlık Firmasının sahibi Akredite Kobi Danışmanı Tanem Uçar’ın yazdığı iki projede destek almaya hak kazandı.
Halk Kürsüsü Derneği ve Kocaeli Satış ve Satış Yöneticileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği için yazdığı sosyal projelerin her ikisi de onaylanan Kocaeli Hibe Danışmanlık Firmasının sahibi Tanem Uçar ‘Halk Kürsüsü Derneği için yazdığım ‘Yap Görelim’ projesinde mezun olmadan önce topluma aktif hale getirici proje programları oluşturularak, düşük gelirlerle de olsa istihdam sağlanarak, gençlerin toplumdan soyutlanması engellemek amacıyla yapılan KOMEK ‘te Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım, Vektörel Grafik Tasarımı, Corel Draw Geliştirme ve Uyum Eğitimi alan kurs öğrencilerine staj imkanı sağlayacak. Kocaeli Satış ve Satış Yöneticileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ‘Hepimiz Satışta’ projesinde ise amaç verilecek kurslarla ortopedik engelliler için farkındalık yaratılacak internet Pazarlama Mesleğine ait olduğu alandaki temel bilgi ve becerileri kazandırabilecek. Proje koordinatörü olarak her iki derneğe ve Kocaeli’mize hayırlı olsun. ‘dedi.

Halk Kürsüsü WebTv Haber

Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *