70 YILDIR TÜRK MİLLETİNİ KANDIRIYORLAR ,

Bakın İsmailler , bir kurşun dahi atılmadı diyorsun ya , haklısın . FAKAT ?
13 Kasım 1918 Constantinepolisde bir kurşun dahi atılmadan İNGİLİZİ , Fransız’ı halılar ve bayraklarla karşıladınız, tüm Osmanlı silahlarını teslim ettiniz. İki ordu hariç hepsini Lav ettiniz , sonuç ya Anadolu temizlenecekti , yada manda olacaktınız. Bunda bir yalan yok !

Rahatsızlığınız Türk milletinin milli iradesinin tecelli edip er, kadın, çoluk çoçuk emperyalizmi yenmemiz.
Bir ülke düşünün yendiğin düşmanın tarafını tutan ülke idaresinde , işte Türk milletinin handikapı bu. İçine girdiğiniz kılıf DİN ??
Hangi din , bizde onu merak ediyoruz,,
Verilmesi gereken ilk cevap 1- Filistinde Habeşli ve Arap müslümanlar İngiliz komutasında , Osmanlı’nın başında Alman komutanı yendimi ? yendi ! 30 Ekim 1918 Mondrosla teslim oldun mu ? Oldun.
Hadi hayırlısı koca imparatorluğu teslim ettiniz.
HALBUKİ BİZİM GECE GÜNDÜZ NASIL BATIRDINIZ BUNU ANLATMAMIZ LAZIM DEĞİL Mİ ?
Tam tersini yapıp gece gündüz Türk milletinin milli iradesine yalan söylemek , hemde bu savaşı veren TBMM de , ancak işgalle olur bu iş .
O ZAMAN BU KADAR TARİHİ GERÇEKLER SAKLANIYORSA , yendiğimiz Amerika, İngiltere NATO BAHANESİYLE geri geldi ve ülkeyi önce beyin işgaline uğrattı ??!!
Tarihde Türkün okulunu kapatan siz,
Türk’e soy Kırım uygulayan siz,
Türkleri süren siz,
Bunlar olurken azınlıklar üzerimizde tepişirken ortam yaratan sizler , bugünü yeniden emperyalizme hazırlayanlarsınız .
Niçin tarikatlarda hem Kuran öğretilmez ( sadece ezberletilir) yerine tarikat liderleri kutsanır ?! Onların secdesi Amerika olur, Niçin tarikatlar ülke işgal olduğunda rahatsız değillerde ? , örneğin Amerika bugün 11 üsse oturuyor , pkkyı, işidi destekliyor ,
TÜRKİYENİN BÜTÜN KURUCU UNSUR VE KAHRAMANLARINI SAKLIYOR ?! VE İFTİRA ATIYORSUNUZ( basın elinizde, satılmışlar elinizde, para elimizde , yalan elinizde)
YENDİK ? Amerikalyıda , İNGİLİZİ , Fransız’ı, italyanıda yendik , onların topladığı çapulcular tam 100 yıl ÖNCE BUGÜN İZMİRE DOĞRU KAÇIYORDU ??! Arkasında Türk milleti .
Hiç bir Yunan papaz kendi milli davasına ters düşer mi ? Düşmedi , BİZİMKİLERE NE OLUYOR , kovalayan Müslüman Türk ,, kaçan hristiyan ,,
NE ZORUNUZA GİDİYOR BURADA ??!

Din diyorsan – Halife’yi teslim alan Habeşliler ve Araplar ??!

Emperyalizm bugün tüm Müslüman ülkelerde kaos yaratıp bir birleriyle savaşmasına sebep oluyor ,,
NEDEN MÜSLÜMANLARA ÖRNEK OLACAK TEK SAVAŞI YOK SAYIYORSUN??!
Neden Osmanlı’da %42 hristiyan nüfusdan , kiliseden , işgalinden rahatsız olmayıp , MÜSLÜMAN TÜRKDEN RAHATSIZSINIZ?? Bize Arapça baskısı yapıyorsunuz? Dinler tarihini , hatta İSLAM TARİHİ BİLMEDİĞİNİZ BİR GERÇEK .

 1. Filo önünde namaz ne ! Allah aşkına??!
  Mekke’yi petriotlar koruyor , kimden??!
  Tüm orduyu niye NATO’ya bağladınız? ( sahte ihtilaller yapsın diye , kenan evreni tutuklar gibi yapmanız hedef şaşırtma , sayesinde tepedesiniz? Bütün üretim yerliden yabancıya geçti , fabrikaları kapattılar , denetleme kurumlarını kapatılar , savcılar , Baş savcılara bağladılar , toplumsal ve siyasi ahlakı çökerttiler , denetlemede , polisde , savcıda , vergi memurunda vatandaşa ,,
  NİYE TÜRK MİLLETİNİ KULA KUL ETMEK İSTİYORSUNUZ, ? NİYE 14 BİN YILLIK ANADOLU VARLIĞIMIZA SON VERMEK İSTİYORSUNUZ. ?
  BİZİMLE , KÜLTÜRÜMÜZLE UĞRAŞINCAYA KADAR AMERİKA ve avaneleriyle ile uğraşsaydınız, bugün müslümanlar daha ileri , daha kalkınmış, daha özgür olurdu . Dinin huzurunun yayılması değil , din kullanarak insanların biat etmesini istiyorsunuz,, ama sizin kıbleniz6. Filo , önce size, sizi kazıyınca Amerika’ya, emperyalizme tüm müslümanları teslim ediyorsunuz. Halbuki biz her devlet kendi kaderini belirlesin istedik , kim daha çok çalışırsa , bilim yaparsa onu örnek alalım dedik !? Siz??! Toplumun önüne saçma sapan insanlar çıkararak müslümanların gelişmesini önlüyorsunuz, uçak yapma ben veririm, araba yapma,, orduyu milli yapma,, fabrikaları kapat , tohum ben ne verirsem!!? Bankalar , sermaye,, fason üretime geç , madenleri ver,?!! Kimi istemediler kriz?? Kimi istemediler darbe,, garip olan bu DARBELER VE KRİZDEN SONRA HEP SİZ varsınız. Milliyetçiyim diyen bile dinci , keşke dindar olsaydınız, ,, dinci olunca emperyalist oluyorsunuz. Sahte 2001 krizi Amerikan uşağı Apo yakalandı diye yapıldı sözde milliyetçi parti hükümeti devirdi , Barzanin elini Diyarbakırdada ( dört bin yıllık Türk yurdu ) kaldırana hemen düşmesin diye destek verdi ,, biz insanın
  NE SÖYLEDİĞİNE DEĞİL, NE YAPTIPINA BAKARIZ.
  Sıkıntımız cahil kesim kendi insanından okumuş insanından intikam alıyor,, önce öğretmenden, sonra mühendisten, şimdide doktordan. Ve Türk kadını – yaradanın yarattığında bir kusur yok , kusur milli mücadele vermiş emperyalizmi yenmiş Türk kadınında yok saymak .
  İsmailler inanıyorum içinizde bu vatanı , dinini seven vardır , bunlardan , emperyalizmden kurtarın, 1820-1920 katledilen Müslüman TÜRK beş milyon,, bu dönemde Amerika’nın 465 , İngiliz’in 83, Fransız’ın , italyanın TOPLAM 920 okulu,,, azınlıkların 2305 okulu vardı , bizimse 300 yıl önce okulumuz kapanmış , KATLİAM ÖNCE BALKANLARDA ,KIRIMDA, KAFKASLARDA BAŞLADI , SONRA DOĞUDA VE ÇUKUROVADA ERMENİLER , VE 1918 işgaliyle Karadeniz’de katliam başladı,,
  DURDURDUK DİYE?? VE GERİ KAZANDIK DİYE ??! Niye zorunuza gidiyor ,, bu öncülerin acil geçmişine bakılsın , bu iş akıl dışı , Hristiyan Anadolu’dan, Müslüman Anadolu’ya geçildi ,, din adına çok büyük yalan söylüyorlar , İsmail İstanbul’da,, 1918 de kilise sayısı, sinagog sayısını söyleyebilirmisin??!
  Niye saklarsın, %67 hristiyan nüfusla Constantinepolisde ( adını bile İstanbul diye Atatürk koydu)
  hangi şeriatı uyguladın?
  KONU ANADOLUDA TÜRKÜN VARLIĞIDIR ?
  KİMSE DİN ( hristiyanlığı gizleyip , müslümanım diye gelmesin) BAHANESİYLE GELMESİN,,
  CEPHE BU ARTIK.
  VARLIK SAVAŞIDIR , O ZAMAN BİRLİK ZAMANIDIR .
  İSMAİL – NENE HATUN -EVLADIM ANASIZ YAŞABİLİR AMA VATANSIZ YAŞAYAMAZ DİYOR ??! Kurşunu basıyor.

Fatih YAZAN’ a Teşekkürlerimle

Nermin SEÇKİN

Halk Kürsüsü


BU KANAL BİR HALK KÜRSÜSÜ DERNEĞİ YAYIN MECRAASIDIR.

POPÜLER

BİZİ PAYLAŞIN

REKLAM

GLOW JEWELRY

www.glowjewelrytr.com
REKLAM

ABONE OL

Güncel haberleri kaçırmamak ve en son gelişmelerden haberdar olmak için abone olun.

KATEGORİLER

YORUMLAR

yavuz aktaş
Haziran 26, 2023 at 2:26 pm
VERİN 400 Ü BU İŞ SÜKUNETLE OLSUN BİTSİN DEDİYİ TAM…
youtube reklam ver
Haziran 25, 2023 at 6:28 pm
youtube reklam verme
Omer çelik
Haziran 7, 2023 at 10:21 am
Tebrik ediyorum. Insan bu şu misali kıvrım kıvrım akar ya...…
Ateş Turan
Haziran 7, 2023 at 12:44 am
—süpersin yaa,,, Vallahi mi ,, ben orda yaşamak istiyoruumm… 🙋‍♀️🇹🇷🇹🇷

ETİKETLER