BİZ NE Mİ, YAPIYORUZ ? 25.05.2022 (Görülen lüzum üzerine yine, yeniden yayınlamak istedik 25.07.2023)

tanrıdağınınhasbağımsızbozkurtları Ne, iktidarın yanlışlarını söylemek resmi muhalefetin tekelindedir! Ne, resmi muhalefetin yanlışlarını söylemek iktidara yaranmaktır! Ne, Bozkurt yapmak her hangi bir partinin, oluşumun tekelindedir!

Bizler, şu andaki iktidar/hükümet yapısı ile milletin vergileri ile beslenen resmi muhalefetçilerin bir, beraber, aynı olduklarını, aynı menzile varmak için, aynı patrona hizmet için çırpınan yapılar olduklarını, Türk, Türkçü, Atatürk’çü olmadıklarını, Türk Milleti için çalışmadıklarını anlayalı yıllar oluyor…
Ayrıca, Türkçü ‘lük, Bozkurt’luk ve Bozkurt işareti hiç bir zaman, hiç bir şekilde, belirli bir partinin, kuruluşun, oluşumun, derneğin işareti değildir, tapulu malı değildir. Bozkurt, Bozkurt’luk, Bozkurt işareti tüm Türk Milletlerinin tanıma ve tanınma işaretidir.
Bozkurt işareti ile Adriyatik’ten Çin Seddi’ne kadar, Türk’lüğünüzü anlatarak gidebilirsiniz. Tüm bu anılan coğrafyalarda tek kelime Türkçe konuşamasanız dahi, Bozkurt işareti yaptığınızda, sizin Türk olduğunuzu herkes anlar ve bilir.
O yüzden şunu iyi anlayın! İktidarı eleştirdik diye resmi muhalefetçi değiliz… Resmi muhalefeti eleştirdik diye iktidarcı değiliz… Bozkurt yapıyoruz diye mhp veya “ülkücü” değiliz…
Hiç bir partinin yandaşı, partizanı, yöneticisi değiliz. Türk Milleti’nin ve bu toprakların lehine olanları takdir ederiz, aleyhine olduğunu düşündüklerimizi tüm gücümüzle ret ederiz. Sadece kabul veya ret etmekle kalmayıp kötü olanların olamaması, iyi olanların ise olabilmesi için bilfiil çalışırız. Kendimizi ortaya koyarız.
Bizler, partiler üstü olarak düşünürüz, çalışırız, yaparız…
Biz Türk’üz, Türkçü’yüz, Atatürk’çüyüz…
Ve bu toprakları çok severek, bu toprakların ve bu toprakların üzerinde yaşayan vicdanlı, ahlaklı, temiz, dürüst, tek yüzlü, garip/gureba, gerçek halkın, Yüce Türk Milleti’nin iyiliği için çalışanlarız.
Tanrı Dağının Has Bağımsız Bozkurtları’yız… TANRIDAĞI’NIN HAS BAĞIMSIZ BOZKURTLARI #tanrıdağınınhasbağımsızbozkurtları #halkkürsüsü #halkkürsüsüDerneği

Sağlıcakla kal, Yüce Türk Milleti’m…
Ramazan Sevinç 25.05.2022


Yukarıdaki yazımızı 25.05.2022 ‘de yazmış ve yayınlamışız. CB’lığı seçimine tam bir yıl öncesinden her iki ittifak oluşumunun da yanında olmadığımızı, her iki yapının da Türk, Türkiye, Atatürk tarafında olmadığını anlatmaya çalışmışız. Galibe pekte, haksız çıkmamışız ki, bu görüşlerimizden dolayı seçim atmosferi içinde bize “çemkiren” partizanlar, yavaş yavaş bizlerle tekrar temasa geçiyorlar, geçmeye çalışıyorlar.
Yazımızı ilk yazalı tamı tamına 14 ay olmuş. Bu zaman zarfında fikrimizi değiştirecek fiili bir olgu olmadığından aksine öne sürdüğümüz fikirlerimiz doğrultusunda yaşanan somut gelişmeler bizi bu yazımızı tekrar yayınlamaya getirdi. Umarız bu sefer bu yazımız halkımızın daha doğrulara ulaşmasında bir araç, basamak olabilir.
Sağlıcakla Kal Yüce Türk Milleti’m.

Ramazan Sevinç 25.07.2023

Halk Kürsüsü


BU KANAL BİR HALK KÜRSÜSÜ DERNEĞİ YAYIN MECRAASIDIR.

POPÜLER

BİZİ PAYLAŞIN

REKLAM

GLOW JEWELRY

www.glowjewelrytr.com
REKLAM

ABONE OL

Güncel haberleri kaçırmamak ve en son gelişmelerden haberdar olmak için abone olun.

KATEGORİLER

YORUMLAR

yavuz aktaş
Haziran 26, 2023 at 2:26 pm
VERİN 400 Ü BU İŞ SÜKUNETLE OLSUN BİTSİN DEDİYİ TAM…
youtube reklam ver
Haziran 25, 2023 at 6:28 pm
youtube reklam verme
Omer çelik
Haziran 7, 2023 at 10:21 am
Tebrik ediyorum. Insan bu şu misali kıvrım kıvrım akar ya...…
Ateş Turan
Haziran 7, 2023 at 12:44 am
—süpersin yaa,,, Vallahi mi ,, ben orda yaşamak istiyoruumm… 🙋‍♀️🇹🇷🇹🇷

ETİKETLER