Ağrılılardan 1500 eve Ramazan pidesi

Geçtiğimiz ay yapılan kongre sonrası Başkanlığa seçilen Şerif Bozkurt, yeni ekibiyle birlikte çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Uzun bir süredir sessizliğe bürünen Dilovası Ağrılılar Derneği’ne hareket katan Başkan Bozkurt ve ekibi önceki gün güzel bir çalışmaya daha imza attı. 

Başkan Bozkurt ve ekibi iftar saatine yakın hazırlattırdığı sıcak pideleri; oluşturdukları ekiplerle birlikte Dilovası’ndaki 1500 haneye ulaştırdı. Ramazanın paylaşma ayı olduğunu belirten Bozkurt, “Hemşerilerimizin desteği ile çıktığımız bu yolda göreve başladığımız günden bu yana hem hemşerilerimiz hem de Dilovası’ndaki vatandaşlarımız için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Dilovası Ağrılılar Derneği olarak ekibimizle birlikte dernekçilikte ilklere imza atmayı hedefliyoruz.

Bugün de arkadaşlarımızla birlikte Ramazan ayı paylaşma, birlik olma, kardeş olma zamanı diyerek hep birlikte ilçemizde ki 1500 haneye sıcak pide dağıtmak için kolları sıvadık. Gittiğimiz her yerde de gönül dualarını almanın mutluluğunu yaşayarak bundan sonra ki süreçte daha çok halkımızın gönlüne dokunmaya çalışacağız. Bizlere destek veren ve yönetimdeki tüm arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Yorumlar

CAPTCHA Image