Atlı Spor’da yoğun çalışma

Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmaları öncesinde Kocaeli Atlı Spor Kulübünde Başkan Savaş Demirtaş ve yönetimi Büyükşehirin desteğiyle manej yarışma alanını genişletme çalışmalarını başlattı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle yapılan çalışmalardan sonra 3 bin 500 m2 olan manej-yarışma alanının büyütülerek toplamda 5 bin 250 m2 olacağını belirten Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş, “Manejin genişletme çalışmaları tamamlandıktan sonra Uluslararası Yarışmalara da ev sahipliği yapabileceğiz” dedi.

Kocaeli Atlı Spor Kulübünde yeni dönemde yarışmalara hazırlık amacıyla 42 adet box imal edildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle 3mt x 2.75 mt ve 2.25 mt yüksekliğinde profil ve ahşaptan imal edilen portatif boxlar Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nün düzenleyeceği yarışmalara daha fazla atın katılmasını sağlayacak.

Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkan Savaş Demirtaş, manejin büyütülmesivle boxların yapımında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın büyük desteğinin kendilerine güç verdiği belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a çok değerli katkıları için teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nin Park Bahçeler, Fen İşleri, Destek Hizmetleri, Basın Yayın Halkla İlişkiler, Gençlik ve Spor Daire Başkanlıklarına ve çalışma ekiplerine de teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorumlar

CAPTCHA Image