İZGİAD’da Eray Bodur dönemi

      İzmit Genç İş Adamları Derneği (İZGİAD) 10.Olağan Genel Kurulu Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapıldı. 6 yıldır başkanlık yapan Yusuf Erenkaya’nın yerine açık oylama ile KOTO Meclis Üyesi, Rodopi Kahve’nin sahibi Eray Bodur tek liste ile seçildi. Gerçekleşen kongrede tüzük değişikliği ile 3 yılda bir yapılan seçimlerin 2 yıla indirilmesine karar verildi. Divan Başkanlığını İZGİAD’ın geçmiş dönem başkanı Mehmet Akif Şen, Nurhayat Güldüren ve Süleyman Şen üstlendi.

Genel kurula yoğun katılım

Pandemi kurallarına uygun şekilde düzenlenen kongreye TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, Genel Sekreter Tanzer Polat Yılmaz, Başkan Yardımcısı Gökhan Korkmaz, yönetim kurul üyeleri Hakan Özdemir ve Savaş Gömeç, MAGİFED Başkanı Mehmet Kumcu, Sakarya GİAD          Başkanı Zafer Bekdemir, İznik GİAD Başkanı Erkmen Dinçer, Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Kahraman Bulut, KASK Başkanı Murat Aydın, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, GKD Başkanı Sinem Uçan, Kocaeli Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği Başkanı İbrahim Sarı ile üyeler katıldı.

Yusuf Erenkaya, kongreye katılanlara teşekkür etti

      Erenkaya, “6 yıl önce bayrağı devraldım. Şimdiye kadar görev yapan başkanlar ve yöneticilere, katkısı olanlara teşekkür ediyorum. İZGİAD her zaman dimdik ayakta durmuş, Kocaeli’de etkin olmuştur. Yeni başkan Eray Bodur ve ekibine güveniyorum, güzel işler yapacaklar” İfadelerini kullandı.

İZGİAD Başkanlığı’na seçilen Eray Bodur da, “Pırıl pırıl kadrosu, tertemiz mazisi ile yaptıkları çalışmalar için geçmiş dönem başkanlarımız ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Yeni üyelerimiz, gücümüze güç katacaktır, İZGİAD, iz bırakmaya devam edecektir” dedi.

     56 üyesi bulunan İZGİAD’a dün yapılan kongre de 15 yeni üye daha katıldı. Rozet takılan yeni üyeler: M. Furkan Kulaksız, Feyza Bilge Sertel, Dara Düşünceli, Berkcan Çelik, Oğuzhan Baykara, Mert Kılıçalan, Emre Çepel, Efe Uçar, Erkan Karataş, Soner Enekçi, Erdinçe Tosuner, Selman Yaray, Taha Aydın, Yiğit Kılıçalan, İlkin Doydum.

İZGİAD’ın tek listeli olarak gerçekleşen genel kurulunda 13 yönetim, 3 denetim ve 5 yüksek istişare kurulu üyesi seçildi.

 

YÖNETİM KURULU(ASİL)

     Eray Bodur, Sema Kalafat, Taner Akkurt, Atay Aydın, Aykut Büyüktanır, Kerem Oğuz, Mustafa Elol, Kadir Zortaş, Çetin Koşan, Ekrem Kılavuz, Emrullah Yolasığmaz, Kaan Aydın, Ömer Diler

YÖNETİM KURULU(YEDEK)

     Nevin Çalgın, Ali Salkım, Ahmet Arma, Selçuk Türkmen, Mert Aykanat, Bahadır Yaşar, M. Furkan Kulaksız, Burak Şahin, Batuhan Dönge, Feyze Bilge Sertel, Dara Düşünceli, Berkcan Çelik, Oğuzhan Baykara

DENETİM KURULU(ASİL)

      Cihangir Kartay, Simge Özarar, Şaban Kulaksız

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

   Murat Canlı, Süleyman Durak, Mehmet Akif Şen, Nurhayat Güldüren, Yusuf Erenkaya

Yorumlar

CAPTCHA Image