İZGİAD, KOTO’da

İzmit Genç İşadamları Derneği Başkanı Eray Bodur yönetim kurulu üyeleriyle Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut ile Meclis Başkanı Akın Doğan’ı ziyaret etti.

KOTO Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz ve İZGİAD Geçmiş dönem Başkanları KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen ile Yusuf Erenkaya’nın da bulunduğu ziyarette İZGİAD Başkanı Eray Bodur KOTO yönetimine kongrede verdikleri destek için teşekkür etti.

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, iş dünyasının genç temsilcileriyle şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle yapılacak projelerde işbirliği yapılacağını vurgulayarak İZGİAD’ın yeni yönetimiyle tanıştı ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.

İZGİAD Başkanı Bodur ve Yönetimi KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan’ı da ziyaret etti. İş dünyasının genç temsilcileri Meclis Başkanı Doğan ile ekonominin genel sorunları ve pandemi sıkıntılarının ekonomiye yansıması ve destekler değerlendirildi.

İzmit Genç İşadamları Derneği KOTO ziyaretlerine Başkan Eray Bodur ile Yönetim Kurulu üyeleri Sema Kalafat, Batuhan Dönge, Mustafa Elol, Taner Akkurt, Aykut Büyüktanır, Kerem Oğuz Atay, Aydın Çetin Koşan, Feyza Sertel, Dara Düşünceli, Burak Şahin, Yiğit Kılıçalan, Furkan Kulaksız, Emrullah Yolasığmaz katılırken İZGİAD yönetimi Bulut ve Doğan’a anı armağanları takdim etti.

 

Yorumlar

CAPTCHA Image