Nuray Macit, seçilmiş başkan

Demokrat Parti Kocaeli İl binasında yapılan kongrede Nuray Macit DP İzmit İlçe Başkanlığı’na seçildi. Kongreye Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve oy kullanma hakkı olan partililer katıldı.

Kongrede; görevi devreden DP İzmit İlçe eski Başkanı İsmail Yazgan’ın yanı sıra Demokrat Parti MKK üyeleri Cem Şakoğlu, Aynur Kurt ve Cemil Çoruh da yer aldı.

“Gidecek başka Türkiye’miz yok”

Demokrat Parti İzmit İlçe Başkanlığı’na seçilen Nuray Macit, “Bugün seçilmiş olduğum İzmit İlçe Başkanlığı görevinde yarınlarımızdan umutlu, gelecekteki ilk seçimlerde, ‘Artık yeter söz milletin ve gençlerindir’ diyecek ve İzmit’te bulunan tüm mahallelerimizde tek tek; gerekirse kapı kapı çalıp, ‘Artık uyanın bu gaflet uykusundan. Geleceğimiz için korkmayın, bu vatan bu toprak bu bayrak bizim’ diyeceğiz.

Ben hep şunu savunuyorum; memleketimizin genç liderlere ihtiyacı var. Artık emeklilik yaşı dolanlar kalksın şu koltuktan, Dava koltuk sevdası değil vatan sevdası olmalı. Bizim gidecek başka Türkiye’miz yok. Onun için ben Demokrat Parti’deyim. Çünkü avucumuzda parlayan bir pırlanta var. O da genel başkanımız Gültekin Uysal. Onun başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Yarınlara gülerek ve mutlu kalkmak için saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Nuray Macit'in yönetim kurulu üyeleri de şu isimlerden oluştu:

Oktay Kalyoncu

Erol Gençtürk

Emine Azat

Arda Çelik

Hüsnü Suğur

Mustafa Gürsel

Mazlum Yeşil

Nebahat Akyalçın

Yorumlar

CAPTCHA Image