Soğuksu Restoran dört mevsim harika

Bölgedeki doğal soğuk su kaynağından adını alan Soğuksu, İstanbul başta olmak üzere çevre illerden çokça ziyaret alıyor. Başiskele İlçesine bağlı Bahçecik’te bulunan Soğuksu, sadece yaz aylarında değil, yılın her mevsiminde misafirlerini ağırlıyor. İzmit Körfezi’ni tepeden gören bölgedeki Soğuksu Restoran, bu özelliği nedeniyle, “Körfez’in Terası” olarak anılmakta. Manzarası, konumu ve kendisine özel doğal kaynak suyu ‘’Soğuk su’’ ile bölgenin çekim merkezi olan restoran, başta İstanbul olmak üzere çevre illerden de çok sayıda misafiri tesislerinde ağırlıyor.

‘YALNIZCA DAMAKLARA DEĞİL GÖZLERE DE HİTAP EDİYORUZ’

Samanlı dağlarının eteklerinde yer alan restoranın misafirleri, tarihi çınar ağaçlarının gölgesinde yemek yeme ve dinlenme olanağına sahip. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren Soğuksu Restoran’ın  ortakları Hasan Bayram ve Recep Uzunoğlu, “Geniş kahvaltı menüsü, lezzetli ana yemekleri, ara sıcakları, soğuk ve sıcak içecekleri, tatlıları ile hizmet veren restoranımızın fiyatları da hesaplıdır. Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle birlikte misafirlerimizin rahat etmesi ve günlük streslerinden uzaklaşması için restoranımız ideal bir yer. İzmit Körfezi’nin tamamını gören görkemli manzarasıyla misafirlerimizin sadece damaklarına değil, gözlerine de hitap etmekteyiz” ifadelerini kullandı.

SOĞUKSU HAKKINDA

Adını tesislerde bulunan buz gibi kaynak suyundan alan Soğuksu Restoran’ın dört tarafı çam ve çınar ağaçlarıyla çevrilidir.
Soğuksu Restoran, merkezi yerleşim yerlerine yakın olup, İzmit’ten 17 km. (100 km hızla, 17 dakika) Gölcük’ten 15 km. (100 km hızla, 14 dakika) ulaşım mesafesindedir. 500 kişilik kapasitede açık alanı ve 300 kişilik kapasitede kapalı alanıyla nişan, nikah, düğün, kır düğünü, sünnet gibi özel günlerde de hizmet sunmaktadır. Ayrıca iş toplantılarında 80 kişilik kapasitede toplantı salonu dev sinevizyon ekranı, sınırsız internet (Kablosuz) bağlantısı, iki ayrı çocuk parkıyla da misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Yorumlar

CAPTCHA Image