Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Ziyaret

     Halk Kürsüsü Derneği yurdum / halkım ziyaretleri kapsamında Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

   Halk Kürsüsü Derneği Başkanı Ramazan Sevinç, Dernek Genel Sekreteri Tanem Uçar ve Sosyolog Serra Alıcı katıldığı ziyarette Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Mustafa Arha ve yönetimi tarafından karşılandı.

   Halk Kürsüsü Derneği Başkanı Ramazan Sevinç ‘ Akıl, bilim, hukuk, demokrasi yolunu tavizsiz kullanır, paydaşları veya karşıtlarından da, akıl, bilim, hukuk, demokrasi içinde olmalarını bekler, uygulatır. Halk kürsüsü, her türlü sorunun yerinde, yerelinde ve kökeninde çözülmesi düşüncesi ile öncelikle yereldeki halkı önceller, yerelinde çözüm bulunması için çalışır. Bu nedenle, öncelikle sosyal medyada, yerelde örgütlenmiştir. Bugün itibari ile 51 Yurt içi Facebook Grubunda 77 Vilayette, 4 Kıta Grubuyla da Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya'da, 14.000 Üyeye Ulaşmıştır. Bu üyeleri sayesinde iletişim ağı ve çarpan etkisi şimdilik 70.000 kişiye ulaşmıştır.’ Diyerek dernek hakkında bilgi verdi.

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Mustafa Arha ise tüm STK toplumu birleştirici gücü olmasını gerekliğini anlatarak. Türk Ocakları Kocaeli Şubesi olarak bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Yorumlar

CAPTCHA Image