Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri

HALİL METİN HİÇYILMAZ - Başkan Yardımcısı 

21.12.1963 İzmit  doğumlu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Otomotiv ve Gıda sektöründe yöneticilik yaptı.  1989-1991 yıllarında dil eğitimi için İngilterede yaşadı. 21 yıl Kocaelispor, Ereğli Spor, Lassa ve PETKİM’de basketbol oynadı. Genç Kocaeliler Derneğinde kurucu üyeliği, DYP Kocaeli il Teşkilatında (1997-1999)  Basın ve Propagandadan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Bir erkek çocuk babası.

 

 

 

 

SİNAN ERBAY -  Muhasip

21.10.1976 Zonguldak doğumlu. Lise mezunu. Ulusal ve Yerel şirketlerde birebir satış ve satış yöneticiliği ve 20 senelik tecrübeye sahibi. Kocaeli Satış ve Satış   Yöneticileri Derneği başkanlık görevinide sürdürmekte. Evli ve 2 kız çocuk sahibi.

 

 

 

 

 

TANEM UÇAR  - Genel Sekreter

İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Dericilik Teknolojisi, Kocaeli Üniversitesi Kozmetik Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Kocaeli de  çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde görev yapmakta. Kocaeli Hibe Danışmanlık firmasını sahibi.  Kendine ait bloğunda ve Gazete Gebze gazetesinde mesleği ile ilgili   köşe yazarlığı yapmakta. 

 

 

 

 

NAZİK ACAR     Yönetim kurulu Üyesi

07.11.1968 Eskişehir doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler mezunu. Özel şirketlerde muhasebe departmanından üç yıl önce emekli oldu. Güzellik uzmanı, makyaj ve cilt bakımı, takı tasarımı konularında sertifikası var. Perspektif  (3 D)resim resim yapmakta. Ankara'da yaşıyor.

 

 

 

 

 

HÜSEYİN AFACAN    Yönetim kurulu Üyesi

 04.01.1983 Denizli Çivril doğumlu. ilkokul mezunu. Otomobil Tamir bakım sektöründe çalışmakta. Evli ve 3 çocuk babası.

 

 

 

 

 

ENGİN   EYİDİLLİ    Yönetim kurulu Üyesi

 17. 04. 1962 Uşak Banaz doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler mezunu. Akdeniz Üniversitesi Fizyoloji Anabilim Dalından emekli. Sağlık, emlak işletme, iletişim, pazarlama siyaset alanlarında eğitimleri ve çalışmaları var.