UNDP & Sabancı Vakfı Geleceğini Kuran Kadınlar Projesi Hibe Destegi

         Sabancı Vakfı tarafından yürütülen Geleceği Kuran Genç Kadınlar Projesi Hibe Programı’nın amacı, 18-29 yaş grubunda ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) genç kadınların istihdam edilebilirliklerinin artırılması ve iş birliklerine dayalı yenilikçi modeller geliştirilerek istihdam edilmelerinin sağlanmasıdır.

       Hibe Programı’nın öncelik alanları ise NEET kadınların mesleki becerilerinin geliştirilerek istihdama katılımlarının sağlanması, NEET kadınlara yönelik insana yakışır iş fırsatlarının yaratılması, NEET kadınların istihdamı önündeki engellere yönelik sürdürülebilir çözümler üretilmesi, NEET kadınların istihdam edilmelerinin sağlanması için iş birliklerine dayalı modeller geliştirilmesi var olan modellerin yaygınlaştırılması.

Başvuru Şartları

     Projenin bileşenlerinden biri olan Hibe Programı’nın amacı, 18-29 yaş grubunda ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) genç kadınların istihdam edilebilirliklerinin artırılması ve iş birliklerine dayalı yenilikçi modeller geliştirilerek istihdam edilmelerinin sağlanmasıdır.

    Hibe Programına projenin pilot illerinin yanı sıra Kahramanmaraş depreminden etkilenen ve afet bölgesi ilan edilen 11 ilden de başvurular kabul edilecek. (Adana, Adıyaman, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Osmaniye, Şanlıurfa, Trabzon, Van). Hibe Programına; dernekler, vakıflar, kooperatifler, sanayi ve ticaret odaları, diğer meslek örgütleri ve belediyeler başvurabilir.

Destek Tutarı

     Hibe Programı kapsamında, uygun görülen projelerin tümüne verilecek hibenin toplam tutarı en fazla 5.500.000TL’dir. İstenen nitelikte başvuru olmaması durumunda Sabancı Vakfı, kalan tutarın kullanılmaması hakkını saklı tutar. En az 200.000 TL en fazla  1.000.000 TL

Başvuru Tarihi: 31 Mayıs 2023

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

 Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Tanem UÇAR

Halk Kürsüsü


BU KANAL BİR HALK KÜRSÜSÜ DERNEĞİ YAYIN MECRAASIDIR.

POPÜLER

BİZİ PAYLAŞIN

REKLAM

GLOW JEWELRY

www.glowjewelrytr.com
REKLAM

ABONE OL

Güncel haberleri kaçırmamak ve en son gelişmelerden haberdar olmak için abone olun.

KATEGORİLER

YORUMLAR

yavuz aktaş
Haziran 26, 2023 at 2:26 pm
VERİN 400 Ü BU İŞ SÜKUNETLE OLSUN BİTSİN DEDİYİ TAM…
youtube reklam ver
Haziran 25, 2023 at 6:28 pm
youtube reklam verme
Omer çelik
Haziran 7, 2023 at 10:21 am
Tebrik ediyorum. Insan bu şu misali kıvrım kıvrım akar ya...…
Ateş Turan
Haziran 7, 2023 at 12:44 am
—süpersin yaa,,, Vallahi mi ,, ben orda yaşamak istiyoruumm… 🙋‍♀️🇹🇷🇹🇷

ETİKETLER